Home » Bayan Epilasyon » Günlük cilt bakım önerileri 2

Günlük cilt bakım önerileri 2

3-Maske uygulayın : İki çorba kaşığı suyun içine 2 çorba kaşığı şeker karıştırın.İnce bir macun haline gelinceye kadar iki malzemeyi karıştırın.Daha sonra yarım çorba kaşığı daha şeker ekleyin.Yüzünüzü 3 bölüme ayırın.Yüzünüzün sağ tarafına,sol tarafına ve alnınıza karışımı dairesel hareketlerle 1 dakika boyunca uygulayın.Masaj sonrası yüzünüzü ılık su ile durulayın. cilt bakımı

4-Doğal bakım yapın: Bir limonu ortasından kesin ve daha sonra sıkın.Limonun taze olmasına dikkat edin.İçine parmaklarınızı batırın ve 10 saniye boyunca yüzünüze uygulayın.Limon suyu yanmaya neden olursa 5 saniye devam edin.Daha sonra yüzünüzü ılık su ile yıkayın.Yüzünüzü kurutmayın.

5-Doğal bakıma devam:Kestiğiniz limonun diğer yarısını kullanın.Limonu sıkıp içine yarım çay kaşığı bal ilave edin.30 saniye boyunca yüzünüze dairesel hareketlerle masaj yapın.Ilık su ile yüzünüzü yıkayın bir havlu kullanarak yüzünüzü kurulayın.

6-Gözenekleri kapatın: Yüzünüze hafif şekilde soğuk su tutun.Daha sonra bir buz küpü alıp yüzünüzü ve boyun bölgenizi ovun.Bu tüm gözenekleri kapatır.Yüzünüzü kurulayın ve nemlendiricinizi sürün.

7-Gülümseyin ve tekrarlayın: Cildinizin durumuna göre günde 1 veya 2 kez adımları tekrarlayın.Özenle adımları takip edin cildinizde iyileşme göreceksiniz.7 adımda günlük cilt temizliğinizi tamamlayın. lazer pendik

Aynaya kendinize güzel olduğunuzu söyleyin:)

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s