Home » Epilason » Kartuş Ağdanın Isıtılması

Kartuş Ağdanın Isıtılması

lazerle epilasyon

Kartuş ağdalar, özel kartuş ısıtıcı cihazlarda veya kombine ısıtıcının kartuş ısıtıcı bölmesinde ısıtılır. Bunun için üretilmiş ayrı makineler bulunmaktadır.

Cihaz alırken seçilen ürünün garanti belgesine sahip olmasına ve garanti belgesinin Sanayi Bakanlığı onaylı olmasına dikkat edilmelidir. Ayrıca seçilen makinenin kartuş taşıyıcı ile kullanılan bir ürün olmasına özen gösterilmesi tavsiye edilir. Kartuş taşıyıcı, kartuş ısıtıcı cihazlarda veya kombine ısıtıcı cihazın kartuş ısıtıcı bölümünde ağdayı ısıtmak amacıyla tek kullanımlık döner başlıklı kartuş ağdaların içine yerleştirildiği bölümdür. Kartuş taşıyıcılar, kartuş taşıyıcı yuvasına yerleştirildikten sonra cihaz çalıştırılır ve kartuş ağda kendinden termostatlı ve ısı ayarlı bu taşıyıcıların içinde ısınır. Uygulama esnasında kartuş, kartuş taşıyıcının içinden çıkartılmaz. Böylelikle, uygulama yapan kişi direkt kartuşu tutmadığından elleri yanmaz ve batmaz. Kartuş taşıyıcı, son derece ergonomik olduğundan kolayca kavranır, temiz ve rahat bir çalışma sağlar Üstelik içinde yer alan otomatik termostatı sayesinde uygulama esnasında kartuş cihazdan ayrılsa bile ağdanın ısısı uzun süre korunur, uygulama kolaylığı ve enerji tasarrufu sağlar.

 

Cihazların Temizliği

Cihazlar tel tutucu ve temizlik kartonları ile korunursa içine ağda akmasını engellenir. Cihazların bakımı ve temizliği günlük yapılırsa hem müşterilere daha iyi hizmet verilmiş ve potansiyel görüntü tazelenmiş olur hem de cihazlar daha uzun ömürlü olur. Cihazların bakımını günlük olarak cihaz temizleme solüsyonu ile yapabilirsiniz. Temiz ve yumuşak bir beze dökeceğiniz cihaz temizleme solüsyonu ile ağda akan cihazı veya komple yüzeyi yumuşak hareketlerle temizleyebilirsiniz.

epilasyon fiyatı

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s