Home » Uncategorized » Cildi onarmak için mutfağa girin!

Cildi onarmak için mutfağa girin!

Yorgun, problemli ve solgun görünümlü ciltlere sahip olanlar, kırışıklıklardan kurtulmak isteyenler besleyici maskelerle busorunlardan kurtulabilir. Ciltte kuruluk, pullanma, döküntüler ve kızarıklık sorunları için besleyici, yenileyici, onarıcı özelliği olan maskeler yapın. Bunun için mutfağa girmeniz yeterlidir. Gerekli malzemeler burada her zaman elinizin altında olan sebze, meyve ve besinlerdir. Onları doğal bitki yağlarıyla buluşturduğunuzda cildin onarımına, gençlik kazandırmaya hazır hale gelirler.

epilasyon lazer

 

Muz bir güzellik meyvesi 

Muzu ezin, için 1 yemek kaşığı kaymak, 1 tatlı kaşığı bal ve 1 tatlı kaşığı nişastayı ilave edin, karıştırın. Göz çevresi ve tüm yüzünüze uygulayın. 20 dakika sonra yıkayın gül suyu sürün.  Muz adeta bir güzellik meyvesidir. Cildi besler ama en önemli özelliği yaşlanmayı önlemesidir.

lazerli epilasyon

 

Cildi onaran havuç 

Havucu rendeleyin, rendeli malzemeyi elinize alın ve iyice sıkın. Çıkan suyun içine  1 tatlı kaşığı tatlı badem yağı, 1 yemek kaşığı  yoğurt, 1 tatlı kaşığı süzme bal katarak karıştırın. Yüzünüze, boynunuza sürün. Deriyi onaran maskedir. Haftada 2 kez yapmalısınız

 

Avakadoyla canlı cilt

Bir dilim avakadoyu ezdikten sonra içine 1 yemek kaşığı kaymak, 1 tatlı kaşığı tatlı badem yağı veya susam yağı ekleyin. Bu maskeyle cilde vitamin desteği yapmış oluyorsunuz. 1 ayık uygulamadan sonra aynada pırıl pırıl bir tenle karşılaşacaksınız.

 

Doğal yağları güzel olmak, yaşlanmamak isteyen bütün kadınlar evlerinde bulundurmalıdır. Çünkü yüz ve vücut maskelerinin  olmazsa olmaz malzemeleridir. Yalnız bu yağları doğru yerlerden temin edin. Uzman ellerde üretilmiş şifalı bitki yağları en pahalı kremlerle yarışacak kadar zengin içeriğe sahiptir

07

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s