Home » Uncategorized » Bademyağlı bakım ışıltısı…

Bademyağlı bakım ışıltısı…

 

Binlerce yıldır Anadolu topraklarında yetiştirilen, Anadolu kültürünün bir parçası haline gelen ve sayısız derde şifa kaynağı olmasıyla bilinen zeytin ve badem yağlarından üretilen OliveFarm bakım ürünleri  birbirinden  farklı kullanım ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla tasarlandı. Zengin ürün çeşitliliği sayesinde bütünsel bakım imkanı veren ürünlere Olive Farm mağazalarından veya http://www.olivefarm.com.tr adresinden ulaşılabilir.

 OliveFarm’dan Bademyağlı Doğal Bakım Ürünleri

Bademyağlı Sülfatsız Şampuan
Bademyağlı sülfatsız şampuan, kuru, yıpranmış saçlar için etkilidir. İçeriğindeki D-Panthenol provitamin B5 ile saçlar zarar görmekten korunur, güçlenir, daha parlak olur. İçeriğindeki süt proteini saça esneklik ve canlılık verir. Paraben ve yapay renklendirici içermez.

%22 Bademyağlı Duş Jeli
Soğuk pres yöntemiyle elde edilen badem yağından üretilen duş jeli, yüksek oranda vitamin E ve sterol içerir. Vitamin E güneş ışınlarına karşı etkin bir filtreleme sağlar, cildi korur ve antioksidan olarak hareket eder. Steroller, esterleri ve emülsiyonları, cilt üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturur.Bu ürünü kullandıktan sonra vücudunuz ekstra bir nemlendiriciye ihtiyaç duymayacaktır. Paraben ve yapay renklendirici içermez.
lazerle epilasyon
Shea Butter ve Bademyağlı Onarıcılı Saç Kremi
Soğuk pres yöntemiyle elde edilen badem yağından üretilen saç kremi içeriğindeki D-Panthenol provitamin B5 ile, saçlar zarar görmekten korunur, güçlenir, daha parlak olur. İçeriğindeki süt proteini saça esneklik ve canlılık verir. Shea butter ve badem yağı ile kuru ve yıpranmış saçların beslenmesine ve yumuşamasına yardımcı olur . Her saç tipi için uygundur. Saçınızı şampuanladıktan sonra durulamadan kullanabilirsiniz. Paraben ve yapay renklendirici içermez.
lazerli epilasyon
Bademyağlı Vücut Kremi
Bademyağlı, nemlendirici vücut kremi cildinizi korur ve besler. Gliserin, vitamin E ve vitamin A içeriği bakımından zengindir. Vitamin E güneş ışınlarına karşı etkin bir filtreleme sağlar, cildi korur, ve bir antioksidan olarak hareket eder.

Bademyağlı Yüz Kremi
Bademyağından üretilen yoğun bakım kremi, içerdiği vitamin E sayesinde
güneş ışınlarına karşı etkin bir filtreleme sağlar, cildi korur, ve bir antioksidan olarak hareket eder.
Yağlı ve karma ciltler için kullanılan bademyağlı yüz kremi  içerisindeki cassia alata leaf ekstraktı(mum ağacı yaprak ekstraktı) güneş ışınlarının cilde verdiği zararı azaltır.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s