Home » Epilason » Maksi Boy Etek Modası

Maksi Boy Etek Modası

Uzun etek dediğimiz maksi boy etek modası aldı yürüdü. Yaz aylarında uzun eteklerin altına daha çok düz ayakkabı ve tek parmak terlikleri tercih ederken, kış aylarında topuklu uzun botları tercih ediyoruz. Sezonun en çarpıcı parçaları burada! Bu sezon uzun etekler yine moda hep moda. Son baharda uzun eteğinizi altına topuklu güzel bir teksas bot giyebilirsiniz. İşte kombin işte moda. Farkı sevenlere, farklı olanlara!

Bu arada size maxi etek giyerken sizi daha şık gösterecek bir tüyo vermek istiyorum. Uzun etek altına giyebileceğiniz, en uygun bot modelleri. Uzun etek altına giyebileceğiniz bu botlar, genellikle etek için tercih edilen modellerdir. Dikkat ederseniz günlük hayatta, sokak modasında uzun boy eteklerin altına mevsim son bahar ya da kış ise eğer bu tarz botlar ya da çizmeler giyilir. Böylece sade etek daha şık ve güzel bir trende dönüşmüş olur.

Ünlüler etek kombinlerini bu şekilde yapmışlar. Gelin bir de Hollywood starlarının maxi etek trendlerine göz atalım. Ünlü kadınlar uzun eteği bu şekilde kombinliyor.

Ünlüleri sokakta yakalayan magazin gazetecileri işte bu kareleri elde etmiş. Biz de bu fotoğraflara bakarak ünlü yıldızların sokak modasını takip edebiliriz.

Siz de bu sezon uzun boy etek giyerek kendini hem daha uzun boylu hem de daha zayıf görmek istiyorsanız bu maxi etek modelleri tam size göre. Bakın ve ilham alın. Ünlülerin stilleri sayesinde siz de kendinize en uygun maxi etek kombinlerini oluşturabilirsiniz.

Hem sokakta hem de özel davetlerde nasıl ustaca kombinlediklerine bir bakın sevgili hanımlar. Kimin aklına gelir? Tabi ki modadan anlayan kadınların..

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s