Home » Bayan Epilasyon » Sağlıklı Görünen Güçlü Saçların Sırrı

Sağlıklı Görünen Güçlü Saçların Sırrı

Sağlıkla parlayan, güçlü, canlı ve yumuşak saçlar hepimizin hayali. Dove’un yenilenen Yoğun Bakım ve Besleyici Bakım serilerini denedik ve sonuçlardan çok memnun kaldık. Dove’la güçlü ve kusursuz saçlara kavuşun.

Saçlarınızın banyodan sonra neden çok dolaştığını hiç düşündünüz mü? Saçımız bir protein kompleksi olan keratinden oluşur. Aslında saçımızı güçlü yapan da bu. Çevresel faktörler, tarama, havluyla ovalama, boyama, düzleştirme ve fönün etkisiyle saç proteinlerini kaybetmeye başlıyor, yani saç yıpranıyor. Epilasyon  Zamanla yıpranmanın belirtisi olarak saç tellerinde ayrık uçlar ve kırılmalar görülebiliyor. Yumuşaklığını ve esnekliğini kaydeden saçlar daha çok karışıyor ve düğümler daha zor açılıyor. Bu sebepler saçın taranması zorlaştırıyor. İşte, Dove’un yenilenen Yoğun Bakım ve Besleyici Bakım serileri kadınların ortak sorunu zor taranan saçlar için yaratılmış.

Dove’da kullanılan keratin onarım teknolojisi saçın keratin yapısına işliyor ve saç proteinlerini hücresel seviyede yenilemeye yardım ediyor. Böylece saçlarımız daha güçlü oluyor, kırık uçlar ve koparak dökülmeler azalıyor. Saçı derinlemesine besleyen ve yıpranmaları onaran Dove’un yeni formülü sayesinde boyatma, düzleştirme, fön gibi saça zarar veren işlemleri korkmadan uygulayabilirsiniz. kadınca tavsiyeler

Saçlarınız kuru ve yıpranmış mı?
Şampuan, saç kremi, maske ve ekspres bakım kreminden oluşan Dove Yoğun Bakım serisi keratin onarım teknolojisine sahip. Özellikle kuru ve yıpranmış saçlar için uygun bir seri. Lazer epilasyon Pudra editörleri olarak bizim de deneyip çok memnun kaldığımız bu serinin şampuanı saçımızın doğal dalgalarını bile ortaya çıkardı. Şimdi saçlarımız çok daha sağlıklı görünüyor.

Saçlarınız artık elektriklenmeyecek!
iğneli epilasyon Şampuan, saç kremi, maske ve ekspres bakım kreminden oluşan Dove Besleyici Bakım Serisi, ultra hafif yağlar içeriyor. Bu yağların en büyük özelliği hızla emilmeleri. Besleyici Bakım serisi saç yüzeyini pürüzsüz ve yumuşak hale getiriyor, saça parlaklık kazandırıyor. Kuru, kabaran, elektriklenen saçlar için ideal.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s