Home » Bayan Epilasyon » LAZER EPİLASYON

LAZER EPİLASYON

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkin yolu

Lazer epilasyon uygulamasında başarı elde etmek, sonuca güvenli ve hızlı ulaşmak asıl hedeftir. Bu yüzden, son teknoloji ütüleme lazerle epilasyon yöntemi ile hastalarımıza hizmet veriyoruz. Ütüleme lazer sistemi kıl kökünün yavaş yavaş ısıtılarak yok edilmesine dayanan bir yöntemdir. Uygulama olarak son derece basit ve hızlı olan ütüleme teknolojisi, diode lazer epilasyonda gelinen son noktadır. Diode lazerler 810 nm dalga boyunda lazerlerdir. Bu özellik hem açık hem de koyu cilt tiplerinde ve derine yerleen kıllarda başarı oranını arttırır.

Lazer epilasyon dünyanın en popüler ışık bazlı kıl yok etme yöntemidir. Farklı tipte lazer cihazları arasında, diode lazerler icat edildiği dönemde altın standart olarak nitelendirilmekteydi. Bununla birlikte, epilasyon sırasında hissedilen acı, cihazlara olan ilgiyi azaltmıştı. Ancak hastanemizde uygulanan bu yeni teknikle beraber epilasyonda, hızlı, acısız ve etkili sonuç alma devri başlamıştır. Bu yönüyle bir zamanların acılı lazeri olarak bilinen diode lazerler, günümüzde en acısız ve aynı zamanda en hızlı lazer cihazı haline dönüşmüştür.

DAHA HIZLI, DAHA KONFORLU DAHA ETKİLİ …

HIZ BİZİM İŞİMİZ

Hastanemizde kullandığımız Cheveux Diode Lazer, saniyede 10 atış yapabilme kapasitesi ile epilasyonda yepyeni bir dönemin kapılarını açıyor. Hızlı atım teknolojisi epilasyon süresini kısaltarak zamandan tasarruf sağlıyor.

SİZ BU KONFORA LAYIKSINIZ

Bir zamanların en acılı lazer epilasyon yöntemi nasıl oldu da en konforlu yöntem haline geldi? Bu soru epilasyon için karar aşamasında olan herkesin aklına gelebilir. Ancak denemek için zaman kaybetmeye gerek yok. Düşük enerjili seri atışlar yapan ütüleme teknolojili diode lazerde, kıl kökü yavaş yavaş ısıtılarak yok edilir. Siz bir masaj konforu yaşarken istenmeyen tüyleriniz acısız zahmetsiz yok olur. Buyurun ücretsiz deneme seansımıza siz de tecrübe edin.

UNUTMAYIN LAZER EPİLASYON TIBBİ BİR UYGULAMADIR. ANCAK UZMAN HEKİM KONTROLÜNDE VE HASTANE ORTAMINDA YAPILIR.

Diode lazerler oldukça iyi bilinen ve etkinliği birçok klinik çalışma ile ispatlanmış lazerlerdir. Bu sistemde etkin bir hava soğutma sistemi ya da kontak soğutma sistemi ile cildi koruyoruz. Cilt rengi, kıl rengi, kıl kalınlığı ve yapılan bölgeye göre değişmekle birlikte Ortalama 6 seansta bu teknoloji ile tatmin edici sonuçlar alıyoruz. Koyu cilt rengi olan kişilerde ve bazı vücut bölgelerinde diode lazeri güvenle kullanıyor ve öneriyoruz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s